Jak zotavit podnikání z dopadů COVID-19? Pořiďte si webové stránky, které fungují

Pandemie koronaviru pořádně zamíchala kartami světové ekonomiky a podepsala se i na českých firmách. Pokud patříte mezi podnikatele, kterých se dotkla krize a usilovně přemýšlíte nad tím, jak „nakopnout“ byznys a vrátit se zpátky do hry, zodpovězte si následující otázku: V jakém stavu jsou vaše webové stránky? Možná žádné nemáte, anebo jsou na síti jen proto, aby byly. V tom případě potřebujete zbrusu nové – funkční.

Proč se vyplatí investovat do kvalitního webu?

Webové stránky jsou vizitkou moderní firmy. Zákazníci k nim mají nepřetržitý přístup a mohou si kdykoliv ověřit důležité informace nebo provést objednávku či rezervaci. Co je však pro většinu firem ještě důležitější – webovky představují významný zdroj nových zákazníků. Samozřejmě za předpokladu relevantní návštěvnosti, které lze dosáhnout pomocí správné optimalizace nebo nastavením placené reklamy ve vyhledávačích, na sociálních sítích nebo z jiných zdrojů. Shrnuto a podtrženo, funkční webové stránky jsou jako motor, který žene firmu strmě kupředu. Ale kdo vám je postaví za přijatelnou cenu a zároveň zařídí, aby ji našla cílová skupina? Odborníků i rádoby odborníků na tvorbu webu a marketing je na českém trhu víc než dost a při výběru se vyplatí hledět především na reference. Neodolatelný poměr ceny a výkonu najdete například u agentury AJAS – pod taktovkou profesionálů získává tvorba webu na platformě WordPress zcela nový rozměr.

Proč si nechat udělat web na WordPressu?

WordPress je světově nejrozšířenější open source CMS (pohání až 1/3 všech světových webových stránek) a nabízí množství výhod, jako jsou jednoduchá editace obsahu, jedinečné množnosti rozšíření pomocí tvz. plug-inů, okamžitou změnu vzhledu a v neposlední řadě fakt, že otevřený správu otevřeného systému lze kdykoliv delegovat na jiného programátora. Pro zmíněnou agenturu AJAS je tvorba webových stránek na WordPressu hlavním pilířem, ovšem nabízí také komplexní marketingové služby ve špičkové kvalitě za přijatelné peníze. Více se dozvíte na chcibytvidet.cz.

Publikováno: 04. 11. 2020

Kategorie: Finance a práce

Autor: Barbora Jiroušková