Jak ušetřit za energie? Změna dodavatele je snadná, rychlá a "bezbolestná"

Se vzrůstajícími cenami za plyn a elektřinu řada lidí přemýšlí, kde by se na nich dalo ušetřit. Nejjednodušším způsobem je srovnat si nabídky jednotlivých dodavatelů energií. Možná budete nemile překvapeni, že platíte mnohem víc, než musíte.

Spotřeba elektřiny levněji

Pamatujete si doby, kdy byl na trhu pouze jeden poskytovatel elektrické energie, který určoval ceny? V současnosti si naštěstí můžete díky konkurenčnímu boji na poli elektřiny vybírat. Její dodavatelé se předhánějí s nabídkami výhodných cen, bonusových programů a vysokou kvalitou zákaznického servisu. Levná elektřina skupiny EP Infrastructure vás jednoznačně překvapí svou cenou, jíž dokáže konkurovat těm největším hráčům na trhu. S tímto dodavatelem budou vaše měsíční náklady na elektřinu srovnatelné, či dokonce nižší, než jaké platíte nyní.

Ať na plynu jenom vaříte, nebo jím topíte

Kromě výhodných cen za elektrickou energii můžete rovněž získat levný plyn. Je jedno, k jakému účelu ho používáte, neboť váš nový dodavatel přizpůsobí jeho ceny konkrétním potřebám vaší domácnosti. Na webových stránkách https://www.epet.cz/ naleznete online kalkulátor, díky němuž si můžete udělat přibližnou představu, kolik byste oproti stávajícímu stavu ušetřili. Budete-li s výsledkem spokojeni, nic nebrání tomu, abyste si nechali poslat návrh nové smlouvy včetně detailního ceníku a zahájili proces změny dodavatele.

Převod bez starostí

Nemusíte mít obavy, že se v nové smlouvě bude skrývat nějaký háček. Vše je přehledně sepsáno, nenaleznete tu žádné sankce, skryté a aktivační poplatky. Už tento fakt hovoří o férovém jednání vašeho budoucího dodavatele. Na základě plné moci vás bude zastupovat v celém procesu vyvázání od vašeho dodavatele energií původního s tím, že budete o jednotlivých krocích informováni.

Publikováno: 29. 11. 2019

Kategorie: Finance a práce

Autor: Barbora Jiroušková