I vy můžete mít krásné nehty, a to díky profesionálním sadám

Pokud nemáte dostatek volného času chodit pravidelně na gelové nehty do nějakého studia, začněte o své nehty pečovat klidně doma. V problematice se vůbec nevyznáte? Chtěla byste sadu na výživu nehtů, nebo sháníte barevné gelové laky, které vydrží déle než dva dny? V takovém případě jste tady správně, protože vám dáme hned několik skvělých tipů. Učený z nebe nespadl. Vůbec se nestyďte za to, že o svých nehtech nevíte všechno. Od toho tady jsou profesionálové, již vám prozradí potřebné informace. Jestliže však nemáte ve svém okolí nikoho, na koho byste se mohla obrátit, i internet je skvělý zdroj. Třeba v internetovém obchodě bio-nehty.cz je připravena přímo sekce nabízející sady na nehty, a tím vám chtěla majitelka e-shopu usnadnit pátrání po tom, co si koupit.

Sada na zpevnění přírodních nehtů

Jsou vaše nehty slabé? Štěpí se vám? Vůbec vám nechtějí růst? Sáhněte po zpevňujících lacích, které jsou vhodné na krátké, středně dlouhé i dlouhé nehty. Jedná se o speciální gelové laky s dlouhou výdrží, jež jsou odolné i vůči velké námaze. Sadu ocení tedy především ženy pracující manuálně. Prvně nanesete podkladový průhledný lak, poté dvě vrstvy barevného gel laku a nakonec ukončovací průhledný dodávající nehtům vysoký lesk.

Sada na výživu a léčení nehtů

V jedné krabičce vše, co potřebujete pro správné vyživení přírodních nehtů. Prevence je důležitá, a tak si můžete přípravky pořídit, i když zrovna nemáte žádné problémy. Sada obsahuje preparáty s významnými složkami, jako jsou olej z čajovníku, olej z pistácie, kmenové buňky růže a silný komplex s aminokyselinami. Podívejte se do pestrého produktového portfolia e-shopu bio-nehty.cz, určitě najdete akční sadu i pro vaše potřeby. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, můžete majitelku online prodejny kontaktovat a ráda vám pomůže s výběrem. Vždyť je to profesionální nehtařka.

Publikováno: 14. 06. 2020

Kategorie: Móda & krása

Autor: Barbora Jiroušková