I dnes jsou bezdrátové rozhlasy pro ozvučení měst a obcí žádané

Přestože v současné době jsou využívány především digitální technologie, bezdrátové rozhlasy nacházejí v obcích a městech stále obrovské uplatnění. Upozorňují se tímto způsobem obyvatelé před povodněmi, požárem a dalšími nebezpečnými situacemi. Pokud jste se rozhodli ve vaší obci modernizovat dané zařízení, sáhněte po řešení zvaném BIS III-digi. Pod daným názvem se skrývá spolehlivá alternativa, která dokáže efektivně ozvučit města a obce.

Bezdrátový rozhlas BIS III-digi

Bezdrátový systém BIS III-digi schválilo také ministerstvo vnitra, takže se nemusíte obávat, že byste investovali do něčeho, co nevyhovuje předepsaným pravidlům. Bezdrátový rozhlas má jeden hlavní úkol, a to šířit informace o různých událostech, které nastávají v městech a obcích. Prostřednictvím zařízení můžete také oznámit lidem, že se budou konat důležité události. I když vypadne ve vašem městě či obci elektřina, rozhlas bezdrátový bude i nadále fungovat. Výrobce myslel na všechny situace, které mohou nastat.

Prvky bezdrátového rozhlasu

Bezdrátový systém se skládá z několika důležitých prvků, a to rozhlasového bezdrátového přijímače, jenž se instaluje na sloup veřejného osvětlení. Disponuje bezúdržbovým akumulátorem, který je napájen z vedení veřejného osvětlení. Přijímač bývá vybaven jedním až čtyřmi reproduktory, záleží na vás. Dále nesmíme zapomenout na bezdrátovou vysílací ústřednu, tedy pracoviště, odkud se vysílá. Přenášet se dá vše od mluveného slova přes hudbu až po gongy. Ústředna je vybavena mikrofonem, přehrávačem MP3, CD a USB. Co se dosahu týče, ten je okolo deseti kilometrů. Omezení nejste ani počtem přijímačů, které se na ústřednu mohou napojit. Jestliže hledáte specialistu, u něhož najdete konkrétně tento bezdrátový rozhlas, podívejte se do nabídky firmy EL-MIK. Působí na trhu s ozvučovací technikou od roku 1994.

Publikováno: 04. 11. 2019

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Barbora Jiroušková