Drsné, šokující a vtipné. Taková jsou trička z Bastard.cz

Jak vyjádřit vytříbený smysl pro humor? Možností je spoustu, záleží na vaší kreativitě. Ale proč si to komplikovat, když můžete ostatním vyrazit dech novými módními kousky? Pokud vám nesedí klasická konfekce a přesytili jste se stereotypního designu, bude se vám zamlouvat sortiment triček a mikin z e-shopu Bastard.cz. Pro inspiraci jsme vybrali pár opravdu atraktivních potisků.

Tričko s tříděným odpadem

Přebrat může každý, ale někdo má tu smůlu, že si nedá pozor v tom nejméně vhodném okamžiku. Možná se to stalo i vám a přátelé si vás při každé příležitosti dobírají. Vyhýbat se jim by nemělo smysl, raději jim ukažte svůj skvělý vkus a sebereflexi. Tričko s názvem Tříděný odpad patří k nejvtipnějším.

MIMOň (aneb když se netrefíte)

Ehm. Může se to stát každému Stačí trocha nepozornosti. Potisk s populárními Mimoni netřeba dlouze komentovat. Každopádně se vsaďte, že tímto tričkem pobavíte každého, kdo není úplný suchar.

Najdi kočičku

Velmi milý potisk. Kdepak se asi Míca schovala? Je v dobrých rukou. Tedy v žaludku chřestýše Pepy. A nepřipomíná vám to něco? Autor zřejmě vycházel ze známé kresby slona od Exuperyho. Kočka je však graficky zdařilejší.

Jacku!

Slavná scéna z legendárního Titanicu. Rose volá na topícího se Jacka a nemůže mu nijak pomoct. V moderní variaci jsou místo nich smartphone a jack (konektor). Chápete, ne?

Zahoď ten stejk

Tohle je bomba. Absolutně nejlepší tričko pro každého vegana. Ukažte posměváčkům, že dokážete být pěkně drsní. Naštvaná brokolice má 9 mm argumentů, které přesvědčí i zarytého masožrouta. Opravdu povedený potisk! Vybrali jste si? V e-shopu najdete další originální pánská trička (na své si samozřejmě přijdou i dámy). Pusťte se do toho a naplňte si šatník jedinečnými kousky!

Publikováno: 24. 07. 2017

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková

Tagy: bastard.cz | originální trička s potiskem