3 erotické masáže, které by měl vyzkoušet každý muž

Erotika by neměla být tabu. Zvlášť ve spojení s masáží, kdy přináší maximální vzrušení a uvolnění. Které masáže byste tedy měli vyzkoušet i vy?   Erotické masáže jsou bránou k objevení nových pocitů i vašeho nitra. Díky erotické masáži totiž můžete dosáhnout naprosté relaxace a prožít nové stavy. Pokud jste tedy jejich kouzlo ještě neobjevili, v tomto článku vám ukážeme, z jaké typy masáží byste si rozhodně měli vyzkoušet.

Nuru masáž

Vychází z japonské tradice, kdy masérka využívá masáž formou tělo na tělo. Při nuru masáži je používán speciální, extrémně kluzký gel vyrobený z mořských řas. Díky němu masérka po klientovi doslova klouže. Výsledek je přitom silně vzrušující a zároveň uvolňující. Není se tedy čemu divit, že právě tento typ masáže nabírá v posledních letech na popularitě.

Masáž lingamu

Ač se to na první pohled nemusí zdát, tak cílem není dosažení orgasmu. Lingam masáž Praha zajišťuje celkové zdraví mužského přirození. Samozřejmě pomáhá i s uvolněním napětí a přípravou na budoucí sex. Masérka se při stimulaci snaží navodit plné účinky a pocity spojené s mužskou prostatou. A i když to není její primární účel, často dochází k orgasmu.

Masáž pro páry

Věřte tomu nebo ne, erotická masáž pro páry vám pomůže utužit vztah a prožít spolu dosud nepoznané pocity. Intimní a útulná atmosféra pomůže oběma partnerům se uvolnit a získat tu správnou náladu. Následuje masáž každého svalu vašeho těla a s tím spojený hřejivý pocit. Jedná se tedy nejen o příjemný zážitek, ale také o podporu vašeho zdraví.

Kam na erotickou masáž?

Je to něco, co by si měl prožít nejen každý muž, ale také každá žena. Kam ale vyrazit. Kvalitní erotická masáž Praha je poskytována u Relax Point 66. Těšit se můžete na velký výběr zkušených masérů a masérek a také široké množství služeb. Mezi ně patří nejen klasická erotická masáž, ale i praktiky převzaté z Japonska a dalších zemí. Přijďte si i vy užít nejlepší masáž vašeho života.

Publikováno: 02. 12. 2020

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková