Vibrátory pro ženy jsou povinnou výbavou ložnice

Stereotyp občas dolehne i na ty nejvášnivější páry. Sex bez vášně je dlouhodobě neudržitelný, a proto možná je načase sáhnout po změně a malém osvěžení. Jestliže si neporadíte vlastními silami, jedním z nejoblíbenějších ložnicových pomocníků jsou vibrátory pro ženy.

Nepodceňte dráždivou přípravu

Samotný sex by měl být vrcholem silné erotické hry. Je škoda se vrhat hned na samotný akt a okrást se tak o požitek z předehry. U té výborné poslouží nejrůznější olejové esence, které dokonale probudí všechny vaše smysly. Vzájemná masáž za světla svíček přinese silný erotický náboj a odstartuje grandiózní noc. Mějte po ruce také lubrikanty, které vám usnadní cestu k rozkoši a postarají se o to, aby šlo vše hladce.

Vítaní společníci

Vibrátory pro ženy, vakuové pumpy pro muže a stovky dalších jsou intimní pomůcky, které udělají z vašich postelových hrátek silně návykovou záležitost a neměly by vám doma chybět. Vibrátory prošly za léta své existence ohromným vývojem. Ty nejlepší umí kromě příjemných vibrací dráždit bod G, a dokonce přirážet. Jejich povrch je otázkou preferencí, dnes již seženete i takové, jenž jsou k nerozeznání od lidské kůže. Pokud by vám ovšem toto provedení nesedlo, můžete zvolit klasické plastové, gelové, nebo vibrátory vyrobené z lékařského silikonu.

Pro každého něco

Blíží se Vánoce, a právě ty jsou ideální příležitostí k oživení partnerského života. Aby nikdo v ložnici nestrádal, je k výběru spousta hraček nejen pro ženy, ale i pro muže. Nafukovací panna padla dávno v zapomnění, místo ní zkuste společně radši Venušiny kuličky, anální korále nebo manžetu či kroužek na penis ve tvaru úst k podpoře erekce. Sexuální zážitek i dokonalý výsledek je zaručený. S těmito erotickými hračkami se vám z ložnice ani nebude chtít odejít.

Publikováno: 15. 10. 2020

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková