Přečti si mě z trička

Trend nebo dnes již normální záležitost? Někdo je naprostým odpůrcem, jiní na tom ulítají. A o čem že je řeč? Potisky nebo motivy na triku. Dá se říct, že to pomyslně dělí lidi na dva tábory. Jsou tací, kteří potisky na triku naprosto nemusí a dávají přednost jednoduchým tričkům. Pak je tu valná většina, která se v motivech a bláznivých potiscích vyžívá. A co tedy na tričkách lze mít? Naprosto všechno. Díky tričkům totiž i často zjistíte, co daný člověk má rád, čemu se věnuje nebo třeba i kolik mu je.

Miláček na triku

Nemáme teď na mysli vašeho dvounohého miláčka, ale spíše toho čtyřnohého. Například samotní psi se v poslední době těší takové popularitě, že je možné zkrátka skoro vše. Tedy si je nechat zvěčnit i na triku. Pokud vám tedy chybí například vaše milá Megí během dovolené, protože jste ji nechali v psím hotelu, stačí si potisknout tričko její fotkou a stýskání nebude tak hrozné. Každopádně o tom, co je ještě normální a nebo naopak není v psím světě, si můžete přečíst zde.

Hobby nebo povolání?

Ano i to vyčtete z trička. Ať už jde o hasičská nebo zemědělská trička, divili byste se, jaký zájem o ně je. A ještě aby ne. Pro někoho je totiž jeho povolání samotným posláním. A co se týče hobby, zde si najde své tričko třeba milovník cestování, cyklista nebo blázen do houbaření a spousty dalších. Mezi neoblíbenější trička patří ta rybářská, protože jak jinak se pojistit, aby braly?

Praktický dárek

Tričko s potiskem můžete také vhodně využít jako dárek vašemu kamarádovi k narozeninám. Pomocí online tvořiče si necháte natisknout vaši společnou fotografii přímo na triko. Dále stačí jen zvolit barvu, velikost a přidat ještě nějaké ty nápisy. Pokud se ale nechcete vydat z kreativity, stačí zvolit narozeninová trička. Pakliže váš kamarád slaví nějaké ty kulatiny, tím lépe. Díky tričku bude mít fajn vzpomínku na narozeniny. Bohužel ale například ta čtyřicítka na triku nebude příští rok tak úplně platit.

Publikováno: 02. 06. 2020 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Móda & krása

Autor: Barbora Jiroušková