Podzimní Karlštejn je plný romantiky

Podzim je tady se vší parádou a my se díky bohu můžeme ještě těšit z příznivého počasí. Letošní říjen překvapil počtem slunných dnů, prakticky bez absence mrazivých nocí a určitě najdeme mnoho příznivců, kteří by si dny plné slunce dokázali představit klidně až do Vánoc. Jaký bude nadcházející listopad? Prakticky vzato takový, jaký si ho uděláte!

​Chcete bydlet jako šlechtici?

Neseďte doma za oknem a vyrazte do údolí řeky Berounky, kde se pod středověkým hradem nachází romantický hotel Karlštejn. Hotel nabízí romantické pokoje, z nichž mezi nejvyhledávanější patří pokoj Královny Elišky. Nově zrekonstruovaný prostorný pokoj je určen pro 2 osoby v jedinečném elegantním stylu se zámeckou dubovou podlahou. V pokoji je navíc dětská postýlka pro malé dítě do 4 let. Pro ještě větší fajnšmekry je vhodný pro booking pokoj THE BEST ROOM HER & HIS s výhledem na řeku Berounku.

Pokoj je zařízený moderním designovým nábytkem, křišťálovými světly, dubovou podlahou, volně stojící vanou Villeroy & Boch a prosklenou moderní koupelnou s Dešťovou sprchou a luxusními italskými obklady. Jednou větou, pokochání pro duše i tělo. V pokoji samozřejmě nechybí klimatizace, satelitní LCD TV, trezor, telefon a Wi-Fi připojení zdarma.

​Speciální balíčky pro páry

Máte-li v plánu strávit zde poslední slunné dny, neváhejte s objednávkou. Hotel totiž nabízí i speciální romantické balíčky, které jsou vyhledávány nejen zamilovanými páry, ale i dvojicemi, kteří mají již nějaký ten rok spolu odžitý. Na Karlštejně se totiž každý cítí dobře. Romantický balíček na jednu noc v Exekutivním pokoji navodí pocit vlastní důležitosti, důstojnosti a něžnosti. Mimo jiné obsahuje sklenku sektu při příjezdu na uvítanou, malý dárek pro dámu, košík s ovocem na pokoji a romantickou večeři pro dva oři svíčkách v Grill restauraci Mlýn pro dva.

To už stojí za výlet za hranici všedních dnů, který vám Hotel Mlýn Karlštejn poskytne na profesionální úrovni. Co myslíte?

Publikováno: 01. 11. 2022

Kategorie: Cestování

Autor: Barbora Jiroušková