Podcenit likvidace aut se nevyplatí

Stará auta stojí peníze, i když je již nepoužíváme. Likvidace aut se často podceňuje. Přitom i staré auto, bouraný vůz, nebo nepojízdný vrak mají hodnotu. Je zbytečné ji snižovat dlouhým stáním, a navíc ještě platit náklady za povinné ručení. Jak na problém se starým autem chytře? Každé auto jednou doslouží. Některé náhle, bouračkou či drahou závadou, kterou se již neoplatí opravovat. Jiné prostě „umře“ na své stáří. Zákon nám jednoznačně nařizuje až do odhlášení vozidla z evidence platit zákonnou pojistku. Do toho automobil může zabírat parkovací místo a vy proto musíte kvůli druhému vozidlu postavit novou garáž. Někdy též neuvěřitelně lpíme na tom, abychom staré auto udrželi v provozu. Často zainvestujme do oprav, které se nevyplatí. Opraví se jedna závada, druhá se objeví vzápětí za ní. Pojďte se chytře všech těchto nákladů zbavit.

Výkup aut rychle a s finančním benefitem

Zbavte se nákladů za staré auto, a ještě si na tom přivydělejte. Ekologická likvidace a výkup aut – to jsou služby firmy z Raspenavy, sídlící hned vedle STK. Likvidace vozidel je nabízená ve městech a v okolí Liberce, Jablonce nad Nisou, Frýdlantu, Turnova, Mladé Boleslavi, Semil, Hrádku nad Nisou a Tanvaldu. Co vše služba poskytuje? Profesionální tým vaše vozidlo ekologicky zlikviduje, díky čemuž splníte zákonné podmínky pro odhlášení vozidla z evidence. K tomu současně firma nabízí odkup vozidel za částku až 10 000 Kč. Kolik dostanete za vaše vozidlo, je závislé od jeho značky i stavu. Automobily jsou dál využívány na součástky a firma tyto součástky rovněž nabízí. Obrátit se na ni můžete proto i v této záležitosti.

Nechce se vám platit drahý odtah auta k likvidaci?

Ani za to platit nemusíte. Společnost Ekologická likvidace vozidel Raspenava nabízí zdarma i odtah vozidel do 100 km. Kromě pobočky v Raspenavě firmu nově najdete i v areálu Kovošrot Turnov.

Publikováno: 28. 10. 2022

Kategorie: Auto

Autor: Barbora Jiroušková