Originální sluchátka Apple jsou drahá. Zkuste ty plně kompatibilní

Standardním vybavením každého majitele mobilního telefonu jsou dnes samozřejmě sluchátka. Jak si vybrat ty k iPhone, ale třeba i pro použití s iPad? Applácká originální AirPods umí slušně provětrat peněženku. Když ta vaše nechá dítě pohozené na kleci s morčetem, které je během pár vteřin nepozornosti promění na sluchátek několik, rozhodně začnete přemýšlet nad alternativou. Navíc se hodí mít sluchátek v pohotovosti více. Na nočním stolku je ideální mít sluchátka pořád, stejně tak jako v tašce do práce či do školy. Já oceňuje také jedny na stole. Různé činnosti si navíc žádají jiná sluchátka. Určitě nejspecifičtější jsou ta pro sport. Někomu drátová nevyhovují, pro jiné zas nejsou vhodná ta bezdrátová. Záleží na tvaru našich uší, i třeba délce vlasů.

Pojďte si vybrat sluchátka s 3,5mm Jack i s Lightning konektorem určeným pro Apple zařízení

Nejen originální sluchátka od Apple jsou vhodná pro zařízení této značky. Kvalitní kompatibilní sluchátka Apple nabízí e-shop Appleking.cz. Neoriginální si kupujeme zejména kvůli výrazně nižší ceně, a též proto, že nám přece jenom může vyhovovat jiné řešení, nebo se nám líbí jiný design sluchátek. Vždy si samozřejmě zkontrolujte, jaký potřebujete konektor. Redukce sice existují, avšak mohou zhoršovat manipulaci se sluchátky i jejich zvuk. Dnes je standardem volit sluchátka s integrovaným mikrofonem. Umožňují nám telefonovat či nahrávat bez toho, abychom museli mít v ruce telefon. Všímejte si, jak vám vyhovují jednotlivé ergonomické tvary. Máte zkušenosti s tím, že vám některé typy sluchátek nedrží v uších? Pravděpodobně potřebujete jiný typ. Řiďte se tím vždy při nákupu. Naše uši se nemění, ale nebojte se, sluchátka existují pro každé. Sluchátka vždy volte od osvědčeného prodejce. I levná sluchátka totiž musí dobře hrát a samozřejmě fungovat. Dobrý prodejce, jakým je Appleking.cz, svůj sortiment testuje a nabízí pouze osvědčená sluchátka iPhone.

Z jakých sluchátek si vybrat?

  • Bezdrátová sluchátku s technologií Bluetooth jsou dnes největším hitem. Zejména ta, která se prodávají s dobíjecím pouzdrem. Standardem by na nich měl být mikrofon i dálkové ovládání na pro Apple iPhone.
  • Nezavrhujte však ani drátová sluchátka. Někdy se prostě hodí víc. Neriskujete ztrátu bezdrátových a sluchátka s kvalitními dráty se nezamotávají. Drát též nemusí nijak překážet.
  • Největší nároky míváme na sportovní sluchátka. Obvykle jde o bezdrátová sluchátka, avšak s jištěním, které brání jejich ztrátě. Za ta kvalitnější si připlatíte, avšak je to stejně dobrá investice jako do profi bot na běh či do dobrého kola. Pokud sportujeme i v extrémnějších podmínkách, oceníme rovněž voděodolná sluchátka. Většina těch běžných však poskytuje dostatečnou odolnost při běžném použití.
  • Nezavrhujte ani náhlavní sluchátka. Drátová, či nejlépe s praktickým bluetoothovým propojením na zařízení, ale třeba i s dobíjecím stojánkem. Našemu sluchu svědčí jejich používání více než těch špuntových do uší.
  • A nezapomeňte své uši nechat občas odpočinout a hudbu si pusťte do reproduktoru. Přenosný bluetooth reproduktor se hodí na zahradu i na dovolenou.

Publikováno: 12. 07. 2021

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Barbora Jiroušková