Odpočívadlo pro kočky si Tonda zamiloval na první pohled

Krásné, pohodlné a také hřejivé odpočívadlo pro kočky, které jsem pořídila našemu malému Tondovi, tedy nalezenému kocourkovi, který nám dělá radost již druhým rokem, je u nás využíváno takřka každý den. Tonda si v okně velebí od rána do večera a užívá si pohled z okna na rušnou ulici, kde se stále něco podivuhodného děje. Rovněž každý den vyhlíží naši malou dceru, která chodí ze školy pravidelně ve dvě hodiny tou samou cestou a Tonda si toho je velmi dobře vědom. Tonda je tedy na okně doslova ve svém živlu a nic jiného pro něj není přes den natolik důležité, a to tedy kromě jídla a mazlení se u krbu, které zbožňuje.

Odpočívadlo pro kočky lze připevnit na každý parapet

Odpočívadlo pro kočky, které máme doma, lze velmi snadno připevnit na každý parapet. Montáž uskutečníte za pomoci dvou svorek, které jsou samozřejmě v balení s odpočívadlem. Musím se přiznat, že montáž tohoto odpočívadla jsem zvládla i já, jakožto technický antitalent. Mimo jiné lze velmi jednoduše čistit, jelikož je potah na odpočívadle zcela pratelný na 30 °C. Tonda si tak v okně může velebit takřka neustále, jelikož mi úklid jeho teplého hnízdečka nezabere téměř žádný čas.

Dcera dostala odpočívadlo jako dárek k Vánocům

Dceři jsem podobné odpočívadlo pro kočky věnovala k Vánocům, jelikož uvažuje o koupi své první kočičky. Dcera i tchán jsou totiž také milovníci kočiček, a tak jsem jim chtěla udělat alespoň malou radost. To jsem ovšem nepočítala s tím, že k novému odpočívadlu dostanou od jejich známých také kočičí strom, který je naprosto úžasný a o který jsem požádala také svého muže, který mi slíbil, že mi ho pořídí k mým padesátým narozeninám. Musím se přiznat, že antracitový kočičí strom je skutečně krásnou dekorací a praktickou vymožeností pro všechny majitele kočiček. Věřím tedy, že manžel svůj slib skutečně splní a dostanu jeden krásný kočičí strom pro Tondu také já.

Publikováno: 27. 11. 2020

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková