Jak na rozlučku se svobodou ve velkém stylu? Inspirujte se!

Svatba je velký den, kterým snoubenci vstupují do společného manželského života. I když už v dnešní době neznamená svatba tak velkou změnu jako dřív, stále je to velký zlom. Proto by před svatbou měla proběhnout pořádná rozlučka se svobodou! Spikněte se s kamarádkami a překvapte nevěstu velkou akcí. Rozlučka se svobodou se koná krátce před svatbou. Rozlučku nevěstám obvykle připravují kamarádky, často v tajnosti, aby byl její průběh překvapení. Jak uspořádat tu nejlepší rozlučku?

Kde rozlučku uspořádat?

Jako první musíte vybrat vhodné místo. Ideálně takové, které je stvořené pro divokou party. Projděte si blízké kluby a zjistěte, kde vám zařídí nejlepší jídlo a drinky. Pokud však víte, že nevěsta na takovou jízdu moc není, zvolte raději luxusní restauraci nebo připravte domácí večírek. Rozlučka by měla být fajn zážitek a nevěsta by na ni měla vzpomínat jen v dobrém.

Připravte si program, bude se hodit

K občerstvení objednejte raut, aby si každý host mohl vybrat, co má nejraději. Popřemýšlejte také o programu. Spontánní zábava je sice fajn, ale pro jistotu si připravte alespoň pár zábavných her na rozjezd.

Na rozlučce musíte vypadat skvěle

Počítejte s tím, že se na rozlučce se svobodou budete hodně fotit. Proto byste všechny měly vypadat skvěle. Není čas na nový účes? Začněte party návštěvou kadeřnice! Změnit účes můžete samozřejmě všechny, ale nejdůležitější by samozřejmě měla být nevěsta. Vyberte ovšem raději střihy pro dlouhé vlasy. Krátké vlasy nejsou vhodné pro tvorbu vznešeného svatebního účesu, který bude nevěsta zakrátko potřebovat. Když už budete mít krásné vlasy, zajděte také na manikúru. Každá žena by měla alespoň jednou za život zkusit umělé nehty. Rozlučka se svobodou ke svatbě neodmyslitelně patří. Dejte si s její organizací záležet! Projděte si lifestyle magazíny, jsou plné zajímavých tipů. Vytvořte si check list, podle kterého zkontrolujete, zda jste na nic nezapomněli. Poslední večírek za svobodna si nevěsta musí dosyta užít.

Publikováno: 15. 07. 2019

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková