I farmářské potraviny už jsou online!

Proč ztrácet čas nakupováním, když si potraviny můžete objednat online. Včetně těch kvalitních farmářských! Nechcete ztrácet čas nakupováním? Nebo nejste spokojeni se sortimentem či jeho kvalitou ve vašem obchodě? Tak začněte potraviny nakupovat online! I ty kvalitní farmářské, tedy vypěstované na malých farmách. Ty tím nejenom podpoříte, ale především si dopřejete skutečně kvalitní potraviny. Čerstvé, nedávno sklizené, vypěstované bez chemie, antibiotik, popřípadě produkty vyrobené z původních receptur a poctivých zdrojů.

Poctivé, nefalšované a zdravé

Nefalšované a poctivé farmářské výrobky můžete vybírat a nakupovat například na e-shopu farmauivusky.cz. Za ním stojí zcela unikání rodinný projekt s týmž názvem (Farma u Ivušky), na jehož počátku byla obyčejná snaha zaplnit díru na trhu s potravinami. A spolu s těmi konvenčními a ne vždy kvalitními zákazníkům nabídnout ty z opačného spektra, tedy vysoce kvalitní od malých českých dodavatelů. A to se jeho autorům podařilo na výbornou.

České produkty a zahraniční delikatesy

Nejprve si v Táboře u autobusového nádraží otevřeli obchůdek, který následně rozšířili i o e-shop se zaměřením na rozvoz potravin v jižních Čechách. V jeho nabídce najdete potraviny čerstvé i trvanlivé. Kvalitní české farmářské produkty i vybrané zahraniční delikatesy.

Poctivě vyrobené a z domácích chovů

Na e-shopu nakoupíte sezonní ovoce a zeleninu, mléčné výrobky (jogurty, tvarohy, sýry, kefíry i čerstvé mléko – kravské, kozí i ovčí) a maso z farem. Kuřecí, krůtí, vepřové i ryby. Sice o něco dražší, ale poctivě vyrobené a výhradně z domácích chovů.

Rohlíčky obzvláště vypečené

Ochuzeni nebudete ani o čerstvé a křupavé pečivo – slané, sladké i bezlepkové. Rohlíčky obzvláště vypečené a ručně vyrobené. Nebo byste si dali spíše bezlepkový perník? Pravý kváskový chleba? Máte je mít. Nebo si můžete objednat poctivý kvásek a chleba si po vzoru našich babiček upéct doma.
Když si tak pročítám nabídku, lituji, že jsem ze středních Čech. Farma u Ivušky totiž zatím rozváží jen Jihočechům, tak si alespoň mohu objednat trvanlivé potraviny, které mi doručí pomocí GLS kurýra, případně se s nimi domluvit, zda nebudou mít cestu k nám. Více informací a kompletní sortiment najdete na odkazu rozvoz potravin Táborsko a jižní Čechy.

Publikováno: 14. 05. 2021 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková