Fotokoutek na svatbě nesmí chybět. Nabízí originální zábavu a krásné vzpomínky

Svatební den není jako každý jiný den. Je velmi speciální, a právě proto si na něj chceme uchovat ty nejkrásnější vzpomínky. Zaslouží si je však i svatebčané, pro které bychom měli připravit zábavný program plný zajímavých aktivit. Mezi ty nejoblíbenější patří fotokoutek. Že vůbec netušíte, jak vypadá a k čemu slouží? Prozradíme vám to v tomto článku.

Malý přenosný fotoateliér k vašim službám

Pod pojmem fotokoutek se skrývá mobilní fotoalteriér, ve kterém si mohou účastníci svatební hostiny pořizovat jedinečné snímky. Součástí fotokoutku je potřebná fototechnika v podobě fotoaparátu, počítače a tiskárny, ale také klíčovací pozadí a tematické rekvizity. Právě díky nim vznikají úžasné, originální vzpomínkové fotky, kterými se každý rád pochlubí přátelům. [caption id="attachment_2038" align="aligncenter" width="2560"] Typický snímek z fotokoutku. Líbí se vám? Můžete si ho pronajmout na fotokoutekfunbox.cz.[/caption]

Zábava, která pohltí každého

Možností, jak na svatbě vyřešit zábavu, se nabízí celá řada, ale je to právě fotokoutek, který si okamžitě oblíbí snad úplně každý. Respektive každý, kdo se rád fotí, což je (a to bez nadsázky) drtivá většina lidí. Žijeme v době, kdy nedáme telefon z ruky a neustále fotíme selfíčka – fotokoutek povyšuje běžné focení na neskutečně zábavnou událost.

U moře, ale i v plamenech

Síla fotokoutku tkví originalitě snímků. Z tiskárny nevyjedou obyčejné fotky, ale naopak velmi nevšední fotografie, ze kterých přímo pryští atmosféra. Jaká, to už bude záležet na vás. Pokud si pronajmete svatební fotokoutek FunBox, který nabízí známý svatební DJ Radek Šiml, dostanete k dispozici desítky stylových pozadí. Lidé na fotografie se tak rázem ocitnou na exotické pláži, v kosmické lodi – anebo třeba v dramatické situaci plné ohně a výbuchů. Ovládání fotokoutku je snadné a díky profi tiskárně můžete mít snímky ihned k dispozici. Svatebčané si tak z akce odnesou i hmatatelnou vzpomínku, která jim bude dlouho připomínat, jak moc byla vaše svatba speciální.

Publikováno: 21. 06. 2021

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Barbora Jiroušková