Barber‘s Wife: Místo, kde si moderní gentlemani chodí stříhat vousy

Preferujete hladce oholenou tvář, nebo máte raději stylový sestřih vousů? Ať už je to jakkoliv, neváhejte se svěřit do péče kvalitního barber shopu. O žádném kvalitním nevíte? Seznamte se s pánským holičstvím Barber’s wife. Najdete ho v Praze na Zličíně a je určeno všem gentlemanům, kteří vyžadují profesionální přístup a kvalitní služby. Barber’s wife je místo, kde si muži odpočinou, prožijí klidné chvíle bez starostí a nechají o sebe pečovat. Zapomeňte na vše, co jste doposud znali o péči o vousy, profesionálové vás budou hýčkat jako nikde jinde.

Profesionální péče, klid a whisky

Pobočka Barber’s wife se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, je snadno dostupná metrem (linka B). Pobočku si představte jako tradiční pánské holičství. Zaměstnanci jsou zkušení a pravidelně se školí, takže se jim můžete plně svěřit do péče a užívat si klid a odpočinek. S whisky, rumem nebo pivem v ruce budete moci úplně vypnout a nemyslet na pracovní problémy ani domácí povinnosti. Jestli je pro vás nyní návštěva holičství nudná rutina, kterou musíte podstoupit, kdykoliv trochu porostou vlasy, nyní budete nadšeni. Po pár návštěvách si možná na Barber’s wife vytvoříte závislost. V nabídce je úprava vlasů a vousů. Nejen ženy si zaslouží pěkný sestřih, i muži si zaslouží vypadat skvěle a mít při pohledu do zrcadla dobrý pocit. Proškolený tým s vámi zkonzultuje přání a představy a vybere střih, který vám bude slušet. Na stříhání s sebou můžete vzít i malého gentlemana. Ti, kteří ještě neměli deset let, mají nárok na slevu. Naproti tomu sestřih vousů se týká pouze dospělých mužů. Říkáte si, že to přece zvládnete sami doma? Vzpomeňte si, kolikrát jste se řízli a kolikrát vám po holení vyskočily zarudlé bolestivé pupínky. Přenechte holení raději profíkům, s nimi vás takové nepříjemnosti nečekají. Samotnému holení předchází napářka, aby vousy změkly a dalo se s nimi dobře pracovat. Pak teprve přichází holení břitvou. Holičství používá kvalitní kosmetiku. Je šetrná i k té nejcitlivější pokožce. Setkáte se zde se světovými značkami jako je Kérastase, Reuzel, Pacinos či Proraso.

Jak se objednat? Pohodlně přes internet

Aby měl na vás někdo ze zaměstnanců čas, je třeba se na svou návštěvu objednat. Telefonování, jak si možná představujete, vás ovšem nečeká. Objednávky se dají vyřizovat jednoduše online v kteroukoliv denní či noční hodinu. Jestli se vám služby holičství Barber’s wife zalíbí, můžete se zaregistrovat na jeho internetových stránkách. Při objednávkách pak nebudete znovu a znovu vyplňovat své osobní údaje. Registrovaní uživatelé jsou navíc pravidelně informováni o novinkách. Na opakované návštěvy dostanete tzv. údržbovou slevu: Stačí se objednat do tří týdnů od předchozího stříhání. Zaplatíte tak mnohem méně. Kdybyste se náhodou nemohli dostavit, pošlete za sebe náhradníka. Sleva bude platit pro něj.

Publikováno: 19. 12. 2019

Kategorie: Móda & krása

Autor: Barbora Jiroušková