5 způsobů, jak velkolepě oslavit zásnuby i bez velkolepé párty

Když žena řekne muži svého srdce "ano", následuje velká oslava. Ale co když na uspořádání velkého večírku pro všechny známé i neznámé (protože právě těch se na party objeví nejvíce) nemáte chuť ani finance (raději ušetříte na krásné svatební prsteny)? Nevadí, máme pro vás 5 tipů, jak oslavit zásnuby ve velkém stylu u bez honosné oslavy.

1. Vychutnejte si večeři s nejlepšími přáteli

Pokud chcete uspořádat večírek bez davu lidí, proč nepozvat své nejbližší přátele na večeři přímo k vám domů? Můžete otevřít šampaňské a dělat vše, co byste dělali na větší oslavě, ale budete jen s lidmi, kteří pro vás oba znamenají nejvíc!

2. Navštivte místo, kde jste se poprvé setkali

Krásným způsobem, jak si připomenout zasnoubení, je návštěva místa, kde jste se poprvé setkali a zamilovali se do sebe. Pokud to není možné, "rekonstrukce" vašeho prvního rande na jiném místě je také krásnou možností, jak si připomenout průběh vašeho vztahu a vše, co vás přivedlo k výjimečnému okamžiku, kdy partner vytáhl z krabičky snubní prsten.

3. Oslavte zásnuby s rodiči (z obou stran)

Pokud se vaši rodiče vzájemně neznají, je to ideální příležitost, jak dát obě rodiny dohromady ještě před svatbou. Bude v tom tolik vzrušení a dobrých vibrací, nemluvě o tom, že si budete mít o čem povídat, když je dalším krokem obřad.

4. Vydejte se na romantický výlet

Je to nejzamilovanější období vašeho života, čehož byste rozhodně měli využít! Vydejte se na miniprázdniny do destinace, o které jste vždycky mluvili. Třeba jen na pár dní - na prodloužený víkend. Nebo ještě lépe, vyrazte do New Yorku nebo do nějaké vzdálenější destinace. Udělejte zkrátka něco bláznivého, pak už tolik příležitostí nebude.

5. Uspořádejte herní večer pro zadané páry

Podělte se o svou radost s některými dalšími přáteli, kteří tvoří pár, tím, že je pozvete na večer plný her. Zažijete spoustu legrace, a navíc si budete moci upevnit svůj status páru číslo jedna tím, že ostatní převálcujete v Activity nebo Monopolech!

Publikováno: 22. 07. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková