Žhavé tipy na vánoční dárky

Jako každou zimu se ani tento rok Vánocům nevyhneme. Někdo je přímo zbožňuje, někomu zkrátka nevadí a někoho už po letech příliš netáhnou, i tak si však na nich lze vždy něco pěkného najít. Dle nedávných studií totiž vyplývá, že ona jakási případná nechuť k těmto svátkům může plynout ze společenské povinnosti kupovat dárky a s tím spojeného stresu ohledně panického vybírání na poslední chvíli a chaotického objednávání. Dárky se předávaly, předávají a budou se předávat. Tím se nemá smysl příliš zabývat. Pokud se však nechcete zbytečně dostávat do stresu, kupte je jednoduše zavčasu a užívejte si už jen vánoční atmosféru. Pro ty, kdo ještě žádné dárky nemají, přinášíme několik žhavých tipů, se kterými rozhodně nešlápnete vedle.

Fotografování a sklenička na víno

Stráví vaše ratolest spoustu času prachobyčejným koukáním do telefonu? Pak se může jako originální dárek jevit kurz fotografování chytrým telefonem. Vzbudíte u něj třeba zájem a začne se věnovat konkrétní činnosti, ve které se může neustále zlepšovat, případně ho ideálně i naplňovat. Takový kurz se může hodit třeba i pro vaši polovičku, pokud si všímáte, že neustále fotí vše kolem a ráda by dostala pár rad i od profíků svého oboru. Správně zvolená sklenička vždy potěší, obzvlášť v případě skleničky na víno s vtipným popisem. Víno pije téměř každý, takže se hodí skoro pro všechny. Potěšit může jak od kamarádky, tak od manžela.

Skleněná fotografie

V poslední době velmi žádaným zbožím je takzvaná fotografie na skle. Jednoduše si vyberete oblíbenou fotku, navolíte si kýžený motiv a přidáte text s věnováním dle přání. Trendem poslední doby je k fotce přidat ikonu přehrávače Spotify s názvem oblíbené písničky. Konfigurace celého designu je čistě na vás, jedná se o velmi vhodný dárek pro páry. Tak jsme na konci, snad jsme alespoň trošku poradili, a pomohli vám tak při výběru. Nyní už jen užívejte vánoční atmosféru.

Publikováno: 01. 12. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková