Vyberte svým hráčům kvalitní dresy na trénink i zápas

Pokud plánujete fotbalovému týmu pořídit vhodné dresy nejen na tréninky, ale i zápasy, je na čase poohlédnout se po kvalitním řešení. Přece jen, důležitý není pouze vzhled, ale je nezbytné zaměřit se také na funkčnost a pohodlnost. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno byste měli zohlednit, abyste neprohloupili. V první řadě je nezbytné zmínit, že fotbalové dresy se rozdělují na dvě hlavní kategorie, a to tréninkové a zápasové.

Jaký je rozdíl mezi tréninkovým a zápasovým dresem?

Zápasové dresy na fotbal, jak už samotný název napovídá, se nosí na zápasy. Zpravidla se jedná o vysoce kvalitní lehké dresy v týmových barvách, na kterých jsou natisknutá sponzorská loga, číslo a jméno konkrétního hráče. Tréninkové dresy jsou také lehké a jednoduché. Většinou jsou jednobarevné a nemají na sobě sponzorská loga, jména hráčů a jejich čísla. Tréninkové dresy bývají tenčí a prodyšnější, ovšem není to podmínkou.

Kde objednat dresy na fotbal?

V případě, že sháníte vhodného dodavatele, stačí se podívat na pestrý sortiment společnosti DDsport, což je český výrobce zaměřující se na kvalitu a precizní zpracování. DDsport vám na rozdíl od konkurenčních dodavatelů poskytuje jistotu archivace zakázky, respektive designu, což znamená, že v budoucnu si můžete doobjednat od jednoho kusu dresu. Vzhledem k tomu, že je produktové portfolio společnosti široké, je možné si vybrat rovnou i fotbalové trenýrky, případně investovat do dresů na jiné sporty (florbal, basketbal, hokej a podobně). DDsport má i tým zkušených grafiků, kteří jsou schopni připravit vám design sportovního oblečení podle vašich potřeb a požadavků. Stačí si zvolit klubové barvy a potřebná loga. DDsport dokáže dokonce tisknout i zářivé fluo barvy. Obraťte se tedy na odborníka, který své práci jednoznačně rozumí. [gallery columns="2" size="large" ids="2515,2516"]

Publikováno: 22. 07. 2022 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Móda & krása

Autor: Barbora Jiroušková