Trápí vás problémy s vlasy a nevíte, jak dál? Zaměřte se na potřebné vitamíny a minerály

Nejspíše každá z nás touží po pevném zdraví a kráse, díky kterým si lépe zvládneme užívat naše životy. K dosažení takových cílů je však nutné věnovat adekvátní úsilí péči o sebe sama, na což mnozí lidé v dnešní době zapomínají. Myslíte si, že vám postačí klasická kosmetika na vlasy, když budou vašemu tělu chybět základní živiny?

Tělo je projevem našeho zdraví

Nezáleží na tom, zdali zrovna řešíte lámavost nehtů, problémy s pokožkou, či vás spíše momentálně trápí například obávané vypadávání vlasů, vždy je daný jev způsoben spoustou procesů ve vašem organismu. Ty jsou přímo závislé nejen na dostatečném spánku, vyhýbání se stresu a pravidelném pohybu, nýbrž i na dostatku vitamínů, minerálů a veškerých makroživin. Právě v těchto oblastech mnoho žen často chybuje. V dnešní době naštěstí existují specializované vitamíny na vlasy a další potřebné doplňky stravy, s jejichž pomocí dodáte svému tělu veškeré chybějící látky. Samozřejmě se nejedná o náhradu pestré stravy, a tak se zaměřte i na svůj jídelníček.

Komplex všeho potřebného

Trápí-li vás lámavost, vypadávání, mastné vlasy a další potíže, vsaďte na vitamíny A, B, C, D, tolik důležitý kolagen, biotin, selen, zinek a různé aminokyseliny. Právě absence zmíněných živin je častým činitelem způsobujícím problémy v oblasti krásy. Jaké produkty vám pomohou? Současný trh nabízí pestré množství nejrůznějších suplementů, přičemž dobrým příkladem jdou třeba produkty od známé společnosti BLOOM HAIR. Ty jsou vytvořené s důrazem na použití maximálně kvalitních přírodních látek, a tak dopřejete svému zdraví jen to nejlepší. Podívejte se na stránky pod výše vloženými odkazy, prohlédněte si možnosti a rozhodněte se sama, jestli o sebe chcete vhodně pečovat.

Publikováno: 19. 10. 2022

Kategorie: Móda & krása

Autor: Barbora Jiroušková